г. Черкассы, бул. Шевченка 242 оф. 22       0472/ 54-01-38         zapros@interkontakt.com.ua

Новости

Як тільки відкриєш Facebook чи Instagram, то одразу бачиш багато фото та постів з подорожей Україною. Тут і фантастичної краси гори і каньйони, річки, поля з колосками чи соняхами, блакитні озера і, звісно, море – таке чарівне та улюблене. Що ж, хоч цей тренд почався через вимушені обставини, усі ми його полюбили і почали відкривати для себе все нові і нові куточки рідної країни. І це таке величезне задоволення – впевнюватись в тому, яка ж неймовірна Україна, правда?

Аlbatros Palace Resort Sharm El Sheikh 5* – це про любов!

Ми дуже раді, що відтепер можемо запропонувати вам серед наших улюблених готелів Аlbatros Palace Resort Sharm El Sheikh 5*, адже цей готель, як і вся мережа, до якої він відноситься – це вже знак якості та досконалості. Тож трошки розкажемо про нашу нову зірку:

Хочете опинитися у вирі подій? Вам в «Перлину біля моря». Одеса – це літні майданчики, архітектура старого міста, нескінченні парки і дворики, легендарний «Привоз», на якому ще можна купити дунайського оселедця і завжди – збагатити свій словниковий запас. «Майте користь», – тільки заради цієї фрази колоритної продавщиці риби варто сюди йти!

 Чи хочете відкрити нові для себе місця, що моментально зачарують вас? Чи хочете ви більше дізнатись про наші традиції? Навчитись готувати страви закарпатської кухні? Відчути, як це жити в місті на воді – у Вилкові? Побачити, як шалено круто святкують Трійцю та Івана Купала у Західній Україні. Це ж справжнісінький карнавал!

Зручна польотна програма на крилах SkyUp. Літаємо з 30.03.2020 з Києва кожного понеділка та п’ятниці. Величезний вибір екскурсійних турів. О, так! Ми закохаємо вас у Португалію раз і назавжди! Як вам ідея дізнатись про всі секрети та найкрасивіші місця Лісабону? Або відвідати дивовижну Сінтру? Насолодитись готикою та романтикою Обудіша та Алкобаса, знаковою архітектурою Батільї та Гімарайнша, дивовижними краєвидами Мису Рока чи атмосферою Порту. Вам залишилось тільки вибрати або поєднати за одну подорож все!