г. Черкассы, бул. Шевченка 242 оф. 22       0472/ 54-01-38         zapros@interkontakt.com.ua

Новости

Хочете опинитися у вирі подій? Вам в «Перлину біля моря». Одеса – це літні майданчики, архітектура старого міста, нескінченні парки і дворики, легендарний «Привоз», на якому ще можна купити дунайського оселедця і завжди – збагатити свій словниковий запас. «Майте користь», – тільки заради цієї фрази колоритної продавщиці риби варто сюди йти!

 Чи хочете відкрити нові для себе місця, що моментально зачарують вас? Чи хочете ви більше дізнатись про наші традиції? Навчитись готувати страви закарпатської кухні? Відчути, як це жити в місті на воді – у Вилкові? Побачити, як шалено круто святкують Трійцю та Івана Купала у Західній Україні. Це ж справжнісінький карнавал!

Зручна польотна програма на крилах SkyUp. Літаємо з 30.03.2020 з Києва кожного понеділка та п’ятниці. Величезний вибір екскурсійних турів. О, так! Ми закохаємо вас у Португалію раз і назавжди! Як вам ідея дізнатись про всі секрети та найкрасивіші місця Лісабону? Або відвідати дивовижну Сінтру? Насолодитись готикою та романтикою Обудіша та Алкобаса, знаковою архітектурою Батільї та Гімарайнша, дивовижними краєвидами Мису Рока чи атмосферою Порту. Вам залишилось тільки вибрати або поєднати за одну подорож все!

Жінки… займають керівні посади, стають президентами, сміливо відкривають свій бізнес, опановують найскладніші професії, роблять прориви в науці, літають у космос, займають перші місця на олімпіадах. І роблять все це красиво, стильно, природно, з повною віддачею та любов’ю!Часи змінюються, і змінюють їх саме жінки – своїми справами та професійністю постійно доводячи, що для них немає нічого неможливого. Тепер серед жінок – багато керівників, топ-менеджерів та політиків, пілотес та пожежниць… і цей список – безкінечний!

Які напрямки на вас чекають цього літа?