г. Черкассы, бул. Шевченка 242 оф. 22       0472/ 54-01-38         zapros@interkontakt.com.ua

Новости

Зручна польотна програма на крилах Air France з найближчими вильотами 03.09, 10.09, 12.09, 24.09, 28.09. Просто неймовірна та насичена екскурсійна програма. З нами ви станете справжніми експертами з Мексики. Великій вибір чудових готелів на ваших улюблених курортах. Один LE BLANC SPA RESORT чого вартує!

LE BLANC SPA RESORT

 І ось що вам варто про нього знати, щоб не зволікаючи замовити сюди тур.

Для спраглих за відпочинком

Туніс – це країна, що запропонує вам мільйон варіантів відпочинку, за яким ви так скучили. Не забудьте додати ці пункти в свій туніський To Do List:

Не потрібно випитувати, де заховані скарби, у папуги одноногого капітана чи запасатися лопатами та ліхтарями для пошуку  скрині з коштовностями, перекопуючи десятки місць. Вам потрібно лише… обрати дату подорожі  та насолоджуватися усіма красотами острова вічної весни – Тенерифе, де кожен краєвид, страва, світанок – справжнісінький скарб!

 «Страхование от невыезда» — это страхование финансовых рисков, связанных с отказом/изменением сроков туристической поездки. Она позволяет застрахованному лицу получить возмещение фактически понесенных расходов (стоимости авиабилетов, проживания, экскурсий и др.) в случае невозможности совершения поездки, а также всех дополнительных расходов, которые возникают в случае изменения срока пребывания в туре (дополнительные авиабилеты, перебронировка отеля и др.).

Певно, що тут дуже гостинний народ, багато гір, смачна кухня, цікава архітектура… Але це тільки одна тисячна принад цієї країни. Ми впевнені, що після подорожі ви матимете  купу причин, чому варто сюди повернутись.