г. Черкассы, бул. Шевченка 242 оф. 22       0472/ 54-01-38         zapros@interkontakt.com.ua

Затока на вихідні

Як тільки відкриєш Facebook чи Instagram, то одразу бачиш багато фото та постів з подорожей Україною. Тут і фантастичної краси гори і каньйони, річки, поля з колосками чи соняхами, блакитні озера і, звісно, море – таке чарівне та улюблене. Що ж, хоч цей тренд почався через вимушені обставини, усі ми його полюбили і почали відкривати для себе все нові і нові куточки рідної країни. І це таке величезне задоволення – впевнюватись в тому, яка ж неймовірна Україна, правда? Тому ми із задоволенням допоможемо вам організувати наступну подорож, наприклад – на море у Затоку. Як вам такий план – на вихідні чи на тиждень відпустки?Затока – мегапопулярний чорноморський курорт в Одеській області. Широкі пляжі розкинулися вздовж Будакської коси, яка розділяє Чорне море і Дністровський лиман. Пологе дно, дрібний чистий пісок, який регулярно просівають, тепла вода – ось і секрет хорошого відпочинку на морі.

За 26 км від Затоки розташоване прекрасне місце – Санжійка.

Українська Ісландія або Португалія – так часто називають Санжійські схили. І це правда. Якщо хочете побачити один з найкрасивіших світанків, обов’язково приїжджайте сюди і влаштуйте незабутній пікнік. Ви відчуєте атмосферу новел про безкрайнє море, постійне літо і вічне щастя.

Любителям культурно-пізнавального туризму підійде екскурсія в Білгород-Дністровський – стародавнє місто з багатою історією. Мабуть, немає такого українця, який би не знав про Аккерманську фортецю, що стоїть на березі лиману. Мальовничі краєвиди, які відкриваються з веж фортеці і причалу, розташованого біля її підніжжя, нікого не залишать байдужим. Усередині фортеці – розвинена інфраструктура: затишний ресторанчик, дитячий майданчик, сувенірні крамнички. За додаткову плату можна постріляти зі старовинної зброї, викарбувати монету, опанувати мистецтво миловаріння.Подорожуйте Україною! Наша країна нескінченно прекрасна!