г. Черкассы, бул. Шевченка 242 оф. 22       0472/ 54-01-38         zapros@interkontakt.com.ua

В Одеській області є все, що потрібно людині для щастя .

Хочете опинитися у вирі подій? Вам в «Перлину біля моря». Одеса – це літні майданчики, архітектура старого міста, нескінченні парки і дворики, легендарний «Привоз», на якому ще можна купити дунайського оселедця і завжди – збагатити свій словниковий запас. «Майте користь», – тільки заради цієї фрази колоритної продавщиці риби варто сюди йти!

Хочете тиші та усамітнення? Їдьте у бік Затоки в населений пункт Санжейка. Хвилин 20 на авто – і ви на красивому пустельному пляжі, дорога до якого прокладена зі спуску з семиметрового обриву. Складно сказати, де крутіше пройтися – зверху, насолоджуючись панорамою і прозорістю моря, або внизу по кромці хвиль. Напевно, найкраще рішення – захопити намет, залишитися тут на якийсь час і випробувати обидва варіанти. Для тих, кому конче потрібні зручності, за 300 метрів звідси пропонують апартаменти.

Хочеться більше красивих краєвидів?

Вам в Роксолани. З села на лівому березі Дністровського лиману можна побачити Білгород-Дністровську фортецю. Сам ландшафт тут унікальний – це вкриті зеленню круті пагорби, в які врізається вода. Раніше тут існувало місто Ніконія, та сьогодні воно затоплене водами лиману. Тут ми влаштували пікнік. Смак навіть найпростішої їжі в цьому місці змінюється дивовижних чином.