г. Черкассы, бул. Шевченка 242 оф. 22       0472/ 54-01-38         zapros@interkontakt.com.ua

Ну дуже круті новини! Аlbatros Palace Resort Sharm El Sheikh 5* – найулюбленіший готель в Єгипті!

Аlbatros Palace Resort Sharm El Sheikh 5* – це про любов!

Ми дуже раді, що відтепер можемо запропонувати вам серед наших улюблених готелів Аlbatros Palace Resort Sharm El Sheikh 5*, адже цей готель, як і вся мережа, до якої він відноситься – це вже знак якості та досконалості. Тож трошки розкажемо про нашу нову зірку:

  • Готель пройшов повну реновацію та вже невдовзі буде готовий зустрічати гостей. (Нагадаємо, що попередня назва готелю – Cyrene Grand 5*.)
  • Готель може похизуватися своїм місцем розташування – перша лінія в бухті Ras Nasrani (Montazah). Гарний кораловий риф та багатий підводний світ за кілька кроків від вашого номера!
  • З готелю відкривається вид на острів Тіран, тож впевнені – ви часто будете замріяно стояти на балконі та дивитись на запаморочливої краси пейзажі.
  • Оскільки готель входить в мережу Pickalbatros Hotels & Resort, то можемо запевнити, що він буде повністю відповідати стандартам якості мережі Albatros. Що це означає? Що на вас чекає чудовий сервіс, фантастичне харчування, хороші розважальні програми та просто досконалий відпочинок в Єгипті.